Logotipų kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipo kūrimas, tai pirmas žingsnis jūsų įmonės ar veiklos įvaizdžio kūrime.

logotipų_kūrimas

Kas yra logotipas?

Logotipas – tai prekės, paslaugos, įmonės grafinis ženklas. Kiekvienai įmonei prestižo reikalas turėti gražų, solidų, lengvai įsimenamą, atpažįstamą ir iš konkurentų išsiskiriantį logotipą.

Iš ko susideda logotipas?

Logotipai dažniausiai sudaromi trim būdais. Dažniausiai pasitaikantis – kai logotipas sudarytas iš įmonės pavadinimo ir grafinio elemento ar iliustracijos. Tokiu logotipu lengviausiai parodyti kuo užsiimate ar kokį produktą siūlote. Kitas būdas – tekstinis, įmonės ar prekės ženkle nėra naudojama papildoma grafika, tik specialiu šriftu parašytas pavadinimas, santrauka ar inicialai. Trečias ir tikriausiai rečiausias naudojamas būdas – simbolis be teksto.

Logotipų kūrimas

Nors logotipo kūrimas dažniausiai prasideda nuo popieriaus lapo ir pieštuko, visada jį užbaigiame vektorinės grafikos kūrimo programomis. Todėl logotipą visada gausite visų jums reikiamų formatų, kas jums leis jį panaudoti visur kur gali prireikti – tiek elektroninėje erdvėje tiek bet kokiuose spaudos darbuose.

Kuriant logotipą svarbu apgalvoti kaip turėtų atrodyti jūsų produkto ar paslaugos likęs vizualinis pateikimas. 

Sukurta ar panaudota spalvų schema, simboliai formos ir pan. bus naudojami kuriant WEB dizainą, maketus spaudai ir reklamą elektroninėje erdvėje.

Ar verta naudoti automatinius logotipų geretratorius?

Automatiniai logotipų generatoriai pagal jūsų pasirinkimus tokius kaip veiklos sritis, spalvos ar panašiai sudėlios iš riboto kiekio anksčiau sukurtų standartinių paveikslėlių ir šriftų derinių logotipą, kuris nebus niekuom išsiskiriantis. Jo negalėsite registruoti, nes tai nebus jūsų unikalus kūrinys, todėl iš populiarinto verslo ar produkto neturėsite galimybės apsaugoti nuo plagijavimo.

Asset 39@3x

Copyright © 2022 DreamIdea.