WEB Dizainas

WEB Dizainas

Aplinka į kurią kviečiate savo klientą turi sukurti norą grįžti dar katą. Kokybiškai sukurtas WEB dizainas ar UI dizainas sukels tokį norą.

web dizainas

Kas yra WEB dizainas?

WEB dizainas – tai Internetinės svetainės diziainas. Internetinė svetainė be savo informatyvumo ir funkcionalumo dar turi ir gražiai atrodyti, turėti tvarkingą išdėstymą, nesunkiai randamą informaciją. Klientas rinkdamasis paslaugą ar produktą susidarys geresnį pirmą įspūdį gaudamas profesionaliai ir šiuolaikiškai pateiktą informaciją.

Nuo ko pradėti?

Norint susikurti savo įmonės, veiklos ar produkto identitetą pradėti reikėtų nuo Logotipo kūrimo. Dažnai logotipas talpina nemažą dalį vizualinių elementų: spalvų schemą, grafinius elementus, formas, šriftus. Panaudojus šiuos elementus ar dalį jų grafikos dizaineris sukurs unikalų jūsų stilių ir estetiką apjungiantį internetinės svetainės dizainą.

Kada ruošti tekstą?

Tekstai jūsų svetainėje yra labai svarbūs, ne tik tam, kad pristatytų paslaugą ar produktą, bet ir padarytų ją matoma paieškos sistemose, užpildytų svetainės dizainą.

Jeigu turite jau paruoštus tekstus ir jų keisti neketinate, pateikite juos dizaineriui prieš pradedant kurti internetinės svetainės dizainą, tokiu atveju dizaineris numatys jiems vietas, įkomponuos taip, kad estetiškai žiūrėtųsi, visur tilptų ir gražiai žiūrėtųsi. Tekstų dar neturite ir planuojate juos rašyti tik kai turėsite dizaino maketą.

Tokiu atveju dizaineris numatys tekstui, šūkiams ir pan. vietas savo nuožiūra. Kuriant tekstus jums reikės atsižvelgti  į simbolių, pastraipų kiekius, kad jūsų parašyti tekstai gražiai įsikomponuotų į dizainerio numatytas vietas.

Asset 39@3x

Copyright © 2022 DreamIdea.